SUGA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, gun metal TJ002GM
SUGA stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, gun metal TJ002GM
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 167 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 87 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5950 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978739 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | grafit |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PIRENEI sklenka, mléčné sklo, gun metal PI1081 58189
na objednávku1 109 Kč
Při platbě předem pouze 1 032 Kč
PIRENEI dávkovač mýdla 110 ml, mléčné sklo, gun metal PI8181 58199
expedice do 7 dnů1 539 Kč
Při platbě předem pouze 1 432 Kč
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 241 Kč
Při platbě předem pouze 1 131 Kč

