KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, zlato KI02Z
KIRKÉ stojánková umyvadlová baterie s výpustí, zlato KI02Z
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02Z |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913844843 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", zlato 2020ZL
expedice do 7 dnů1 505 Kč
Při platbě předem pouze 1 400 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, zlato 9595
na objednávku1 703 Kč
Při platbě předem pouze 1 584 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX tělo stojánkové umyvadlové baterie střední bez výpusti, zlato mat UT004G-1
expedice do 7 dnů6 966 Kč
Při platbě předem pouze 6 480 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002VB
expedice do 7 dnů4 453 Kč
Při platbě předem pouze 4 181 Kč
4 377 Kč
Při platbě předem pouze 4 072 Kč
KAI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat KA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

