MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, bílá MGT3822
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, bílá MGT3822
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MGT3822 |
Dostupnost:
skladem
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x10x22 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983801 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, bílá
expedice do 7 dnů2 872 Kč
Při platbě předem pouze 2 672 Kč
LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, antracit matný
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Mohlo by Vás zajímat
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
AGOS umývátko, litý mramor, 40x22cm, levé/pravé, bílá AS400
expedice do 7 dnů2 296 Kč
Při platbě předem pouze 2 136 Kč


