AURUM nerezové umývátko, 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, zlato mat AU204
AURUM nerezové umývátko, 36,5x18cm, včetně výpusti, levé/pravé, zlato mat AU204
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | AURUM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x9x18 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| EAN | 8590913964428 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 6 let |
| Barva keramiky | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, černá mat
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
NERISSA keramické umývátko 42,5x28,5 cm, černá mat AR265B
expedice do 7 dnů3 380 Kč
Při platbě předem pouze 3 144 Kč

