LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, bílá
LATUS XII umyvadlová skříňka 35,5x50x20cm, bílá
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS XII |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x50x20 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 7.8500 kg |
| EAN | 8590913991110 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
Doporučujeme přikoupit
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, carrara
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 848 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 2600 mm, boční připojení, 6070 W, bílý - W433-060-260-00
na objednávku10 680 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 500 mm, boční připojení, 1167 W, bílý - W433-060-050-00
expedice do 10 dnů2 511 Kč
Mexen C33 deskový radiátor 600 x 2600 mm, boční připojení, 6070 W, černý - W433-060-260-70
na objednávku15 148 Kč


