MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vlevo, bílá 4759
MINOS keramické umývátko 40x22cm, baterie vlevo, bílá 4759
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 40x10x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913920318 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Podobné zboží
AMAROK umývátko, litý mramor, 40x22cm, baterie vlevo, bílá AR400
expedice do 7 dnů2 305 Kč
Při platbě předem pouze 2 144 Kč
ZOE keramické umývátko 37x18 cm, otvor pro baterii vlevo, bílá AR496
expedice do 7 dnů1 686 Kč
Při platbě předem pouze 1 568 Kč
Mohlo by Vás zajímat
BLOK kamenné umývátko 40x23cm, antracit 2401-32
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
AGOS umývátko, litý mramor, 40x22cm, levé/pravé, černá mat AS400B
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč
4 231 Kč
Při platbě předem pouze 3 936 Kč
MARGITHA keramické umývátko 38x22cm, otvor pro baterii vpravo, carrara
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 952 Kč


