LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vpravo, bílá 4079
LITOS keramické umývátko rohové, 45x32cm, baterie vpravo, bílá 4079
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 45x15x32 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Asymetrické |
| Hmotnost / ks | 10.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913875663 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
SMALL stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, 139mm, chrom SM06
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
Nimco Nimco Maya černá MAC set-94KN-90 Sada k WC MAC set-94KN-90
do týdne v e-shopu1 934 Kč
Při platbě předem pouze 1 777 Kč
Nimco Nikau NK 30055-26 Držák na toaletní papír
do týdne v e-shopu747 Kč
Při platbě předem pouze 687 Kč
REA Koupelnový věšák 9706 Brush Gold REA-98021
expedice do 12 dnů340 Kč
Při platbě předem pouze 326 Kč

