THALIE 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x37cm, bílá TH11055
THALIE 55 keramické umyvadlo nábytkové 55x37cm, bílá TH11055
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TH11055 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THALIE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x37 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
THEIA umyvadlová skříňka 50,9x70x35cm, 1x dvířka, levá, bílá TH057-3030
expedice do 7 dnů5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
Podobné zboží
SISTEMA U keramické umyvadlo 55x38cm, bílá 10PL53055
expedice do 7 dnů3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, bílá SM012
expedice do 7 dnů2 907 Kč
Při platbě předem pouze 2 704 Kč
THALIE 50 keramické umyvadlo nábytkové 50x46cm, bílá TH11050
expedice do 7 dnů2 227 Kč
Při platbě předem pouze 2 072 Kč
LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
ARIANA umývátko, litý mramor, 50x25cm, baterie vlevo, černá mat SM012B
expedice do 7 dnů3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč


