LATUS VIII umyvadlová skříňka 51x50x28cm, dub alabama LT080-2222
LATUS VIII umyvadlová skříňka 51x50x28cm, dub alabama LT080-2222
- Standardně dodáváno s úchytkou CT320, rozteč uchycení 320 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SAPHO LATUS VIII |
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 51x50x28 cm |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 280 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| EAN | 8590913936340 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 11.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | do 300 mm |
Příslušenství
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUXA keramické umývátko 55x30cm, bílá 11054
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
Stojánková umyvadlová baterie s bidetovou sprchou, chrom 1209-05
expedice do 7 dnů2 485 Kč
Při platbě předem pouze 2 312 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
NIRONA umyvadlová skříňka 57x51,5x43 cm, dub Sherwood NR060-1515
expedice do 7 dnů9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč
8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 59,2x64x46cm, bílá lesk EZ601-3030
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč

