NIRONA umyvadlová skříňka 57x51,5x43 cm, dub Mocca NR060-1212
NIRONA umyvadlová skříňka 57x51,5x43 cm, dub Mocca NR060-1212
- Místo umyvadla lze použít Rockstone desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIRONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 57x51,5x43 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Dub Mocca |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868764 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
expedice do 7 dnů
255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
KARE 60 keramické umyvadlo nábytkové 60x46cm, bílá 17060
expedice do 7 dnů2 468 Kč
Při platbě předem pouze 2 296 Kč
GODIVA umyvadlo, litý mramor, 58x44cm, bílá GU058
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
NATY umyvadlová skříňka 56,5x50x40cm, dub stříbrný NA063
na objednávku7 587 Kč
Při platbě předem pouze 7 113 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, bílá lesk CR592-3030
expedice do 7 dnů8 136 Kč
Při platbě předem pouze 7 568 Kč


