LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
LATUS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom 1102-04C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 175 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 241 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987465 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, chrom SI411
na objednávku937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", chrom SL111
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , chrom UT007V
expedice do 7 dnů5 765 Kč
Při platbě předem pouze 5 413 Kč
8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 152 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč

