VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, bronz RV004/18
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, bronz RV004/18
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 238 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 136 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987663 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
8 763 Kč
Při platbě předem pouze 8 152 Kč
9 451 Kč
Při platbě předem pouze 8 792 Kč

