ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3178L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Šířka | 172 mm |
| Výška | 285 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 245 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 3.2910 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913861574 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | nikl |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
na objednávku1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
na objednávku1 617 Kč
Při platbě předem pouze 1 504 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SUGA stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, chrom TJ006
expedice do 7 dnů2 829 Kč
Při platbě předem pouze 2 632 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, prodloužená hubice, chrom XA07
expedice do 7 dnů4 979 Kč
Při platbě předem pouze 4 632 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, výška 240mm, černá mat RV004/15
expedice do 7 dnů8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie vysoká, bez výpusti, černá mat/chrom WD006BC
expedice do 7 dnů3 870 Kč
Při platbě předem pouze 3 634 Kč

