VIENNA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom VO006
VIENNA stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti, chrom VO006
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 368 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 231.5 mm |
| Hmotnost / ks | 3.3720 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866548 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie vysoká bez výpusti , černá mat/zlato mat UT007VBG
expedice do 7 dnů8 061 Kč
Při platbě předem pouze 7 569 Kč
3 259 Kč
Při platbě předem pouze 3 032 Kč
8 935 Kč
Při platbě předem pouze 8 312 Kč
5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč


