KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 9456111
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bílá ExtraGlaze 9456111
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590011973 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 94229011
na objednávku9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
6 527 Kč
Při platbě předem pouze 6 072 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vpravo, bez otvoru, bílá 94569011
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč
9 795 Kč
Při platbě předem pouze 9 112 Kč


