KARE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá 17070
KARE 70 keramické umyvadlo nábytkové 70x46cm, bílá 17070
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KARE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x45 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 20.6800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872464 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
NIRONA umyvadlová skříňka 67x51,5x43 cm, bílá NR070-3030
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, dub alabama DT070-2222
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč
URBINO umyvadlový sifon šetřící místo s Click Clack, zátka chrom, 5/4", bílá 151.133.0
expedice do 7 dnů634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 637 Kč
Při platbě předem pouze 13 616 Kč
13 579 Kč
Při platbě předem pouze 12 632 Kč
Mexen Oro osvětlené koupelnové zrcadlo, kulaté 50 cm, LED 6000K, 9824-050-050-611-00
expedice do 10 dnů1 924 Kč

