KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, tortora mat 945305
KUBE X keramické umyvadlo na desku, 60x37cm, tortora mat 945305
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-945305 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x13x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 14.7620 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590014202 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | šedá |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 375 Kč
Při platbě předem pouze 11 512 Kč
PURA keramické umyvadlo na desku 60x37cm, bílá ExtraGlaze 883411
expedice do 7 dnů7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč

