KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94549111
KUBE X keramické umyvadlo 60x37cm, broušená spodní hrana, bílá ExtraGlaze 94549111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94549111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x37 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 15.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017890 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
12 719 Kč
Při platbě předem pouze 11 832 Kč
12 891 Kč
Při platbě předem pouze 11 992 Kč


