GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PVC05
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, tortora mat PVC05
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 5-65 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937818535 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | hnědá |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, černý vzor, černá - 894-080-101-70-77
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm mrazivá, černá - 894-080-101-70-30
expedice do 10 dnů3 607 Kč
Mexen Flip vanová zástěna jednokřídlá 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedice do 10 dnů3 867 Kč

