PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, blush mat 883724
PURA keramické umyvadlo na desku 60x38cm, blush mat 883724
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-883724 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x38 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Červená/Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení, Zápustné |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015169915 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | červená/růžová |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
GSI umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, keramická zátka, 5-65mm, blush mat PVC24
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Posuvný sprchový kout Mexen Velar 140 x 90 cm, průhledný, kartáčovaný nikl - 871-140-090-01-97
expedice do 10 dnů13 442 Kč
Mexen Velar vysouvací sprchový kout 140x85, transp., broušené zlato 871-140-085-01-55
expedice do 10 dnů12 689 Kč
Mexen Velar výsuvná sprchová kabina 140 x 90 cm, průhledná, černá - 871-140-090-01-70
expedice do 10 dnů11 699 Kč
14 661 Kč
Při platbě předem pouze 13 847 Kč

