KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou , bez otvoru, bílá 9438011
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, s odkládací plochou , bez otvoru, bílá 9438011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9438011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 18.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015163081 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, bílá ExtraGlaze 8635111
expedice do 7 dnů5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bílá mat 8884109
na objednávku9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč

