PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bílá ExtraGlaze 8884111
PURA keramické umyvadlo Slim 62x46cm, bílá ExtraGlaze 8884111
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8884111 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 62,6x17,5x46 cm |
| Šířka | 626 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162640 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PURA konstrukce pod umyvadlo 62x46cm, černá mat MSP6228
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
CARRARA obklad Negro Brillo 20x60 (1,44 m2) CAR004
expedice do 7 dnů465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč
CARRARA obklad Relieve Stripe Blanco Brillo G 20x60 (1,44m2) CAR002
expedice do 7 dnů465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč
465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč

