NORM keramické umyvadlo 60x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8635311
NORM keramické umyvadlo 60x50cm, 3 otvory, bílá ExtraGlaze 8635311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8635311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x50 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016183 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, černá mat SI515
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
NORM keramické umyvadlo 60x40cm, bílá ExtraGlaze 8636111
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
6 355 Kč
Při platbě předem pouze 5 912 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč

