NORM keramické umyvadlo 60x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8636011
NORM keramické umyvadlo 60x40cm, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 8636011
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-8636011 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NORM |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x18x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze |
| Hmotnost / ks | 16.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160615 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
5 323 Kč
Při platbě předem pouze 4 952 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 60x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94319009
na objednávku10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč

