KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 94529311
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, s odkládacími plochami, 3 otvory, bílá 94529311
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94529311 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 35.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015160967 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
12 547 Kč
Při platbě předem pouze 11 672 Kč
TURSI tříprvková stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom TI017
expedice do 7 dnů10 311 Kč
Při platbě předem pouze 9 592 Kč
Mohlo by Vás zajímat
27 683 Kč
Při platbě předem pouze 25 752 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bílá mat 9424109
na objednávku22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
PURA keramické umyvadlo Slim 102x46cm, bílá mat 8886109
na objednávku14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
24 243 Kč
Při platbě předem pouze 22 552 Kč


