KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, 2 otvory, bílá 94239211
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, 2 otvory, bílá 94239211
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94239211 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | ExtraGlaze, Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590010976 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 797 Kč
Při platbě předem pouze 1 672 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
22 867 Kč
Při platbě předem pouze 21 272 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94239026
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, bílá ExtraGlaze 9422111
expedice do 7 dnů8 849 Kč
Při platbě předem pouze 8 232 Kč


