KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94239026
KUBE X keramické umyvadlo 100x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94239026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94239026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x16x47 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 28.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167409 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 94229009
na objednávku15 299 Kč
Při platbě předem pouze 14 232 Kč
18 567 Kč
Při platbě předem pouze 17 272 Kč


