KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94229026
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, černá mat 94229026
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-94229026 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x16x47 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Broušená spodní hrana |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015167386 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | černá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
3 947 Kč
Při platbě předem pouze 3 672 Kč
Kovová krytka přepadu umyvadla, 30 mm, černá mat AR911
expedice do 7 dnů91 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUBES keramické umyvadlo 70x40cm, broušená hrana, bez otvoru, bílá ExtraGlaze 96879011
na objednávku7 473 Kč
Při platbě předem pouze 6 952 Kč
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
KUBE X keramické umyvadlo 80x47cm, s odkládací plochou vlevo, bez otvoru, bílá 94579011
na objednávku10 655 Kč
Při platbě předem pouze 9 912 Kč


