KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bez otvoru, bílá mat 9424009
KUBE X keramické umyvadlo 120x47cm, bez otvoru, bílá mat 9424009
| Výrobce: | Výrobce: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9424009 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | KUBE X COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x16x47 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 160 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 33.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590012345 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
14 439 Kč
Při platbě předem pouze 13 432 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč


