KIRKÉ BLACK stojánková umyvadlová baterie s výpustí, černá páčka, chrom KI02NC
KIRKÉ BLACK stojánková umyvadlová baterie s výpustí, černá páčka, chrom KI02NC
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-KI02NC |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 182 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Výška výtoku | 83 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.2500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931673 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Podobné zboží
VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002
expedice do 7 dnů9 881 Kč
Při platbě předem pouze 9 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004V
expedice do 7 dnů5 027 Kč
Při platbě předem pouze 4 720 Kč
VERSI stojánková umyvadlová baterie, chrom RV002
na objednávku4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom UT017T
expedice do 7 dnů8 003 Kč
Při platbě předem pouze 7 515 Kč

