LATUS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1102-72B
LATUS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1102-72B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 143 mm |
| Hloubka | 128 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 104 mm |
| Hmotnost / ks | 1.4150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913943577 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
538 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
75 Kč
Při platbě předem pouze 71 Kč
Rohový ventil hranatý, 1/2"x3/8", černá mat SL115
expedice do 7 dnů654 Kč
Při platbě předem pouze 608 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, hranatý, černá mat SI415
expedice do 7 dnů1 565 Kč
Při platbě předem pouze 1 456 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UT002VB
expedice do 7 dnů4 453 Kč
Při platbě předem pouze 4 181 Kč
ULTRASAN stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom UT002V
expedice do 7 dnů3 305 Kč
Při platbě předem pouze 3 103 Kč
2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
PAX stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat XA02/15
expedice do 7 dnů3 001 Kč
Při platbě předem pouze 2 792 Kč

