BEBÉ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bronz BB002/18
BEBÉ stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, bronz BB002/18
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB002/18 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 204 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 105 mm |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936180 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, bronz 9596
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", bronz 2020BRO
expedice do 7 dnů1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
MIXONA 25 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom MG001
expedice do 7 dnů2 399 Kč
Při platbě předem pouze 2 232 Kč
3 698 Kč
Při platbě předem pouze 3 473 Kč
8 216 Kč
Při platbě předem pouze 7 715 Kč
KAI stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, chrom KA02
expedice do 7 dnů1 883 Kč
Při platbě předem pouze 1 752 Kč

