VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002
VIENNA stojánková umyvadlová baterie s výpustí, chrom VO002
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 81 mm |
| Ostatní | S výpustí |
| Hmotnost / ks | 2.4010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866524 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
GINKO 25 stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat 1101-06B
expedice do 7 dnů3 603 Kč
Při platbě předem pouze 3 352 Kč
ANTEA stojánková umyvadlová baterie vysoká s výpustí, chrom 3271
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
SOLARIS stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat WD002B
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč


