ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004T
ULTRATAP stojánková umyvadlová baterie střední bez výpusti, chrom UT004T
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 231 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989162 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Mohlo by Vás zajímat
4 919 Kč
Při platbě předem pouze 4 576 Kč
ICONIC stojánková umyvadlová baterie bez výpusti, černá mat UBC-AF002B
expedice do 7 dnů2 743 Kč
Při platbě předem pouze 2 552 Kč
6 381 Kč
Při platbě předem pouze 5 936 Kč
ULTRATAP tříprvková stojánková umyvadlová baterie, chrom UT017T
expedice do 7 dnů8 003 Kč
Při platbě předem pouze 7 515 Kč

