KEA umývátko na desku, litý mramor, 32x22cm, bílá KE320
KEA umývátko na desku, litý mramor, 32x22cm, bílá KE320
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 32x22 cm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956515 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
417 Kč
Při platbě předem pouze 388 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
KVAORE skleněné umyvadlo na desku, 54x39,5 cm, modrá TY224
expedice do 7 dnů4 541 Kč
Při platbě předem pouze 4 224 Kč
6 244 Kč
Při platbě předem pouze 5 808 Kč
PRIORI keramické umyvadlo na desku, ? 41 cm, měď/modrá se vzorem PI037
expedice do 7 dnů4 515 Kč
Při platbě předem pouze 4 200 Kč
9 873 Kč
Při platbě předem pouze 9 184 Kč


