CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, bianco carrara CA590BC
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42cm, bianco carrara CA590BC
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x14x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 11.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998706 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, keramická zátka, bianco carrara AR900BC 58594
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Mohlo by Vás zajímat
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, šedá FG217
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, zlato FG218
na objednávku19 083 Kč
Při platbě předem pouze 17 752 Kč
FORMIGO betonové umyvadlo na desku, 60x40cm, antracit FG216
expedice do 7 dnů8 591 Kč
Při platbě předem pouze 7 992 Kč
CALEO keramické umyvadlo na desku, 60x42 cm, bílá CA590
expedice do 7 dnů2 365 Kč
Při platbě předem pouze 2 200 Kč


