GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bílá GU119
GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bílá GU119
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GODIVA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 119x11x44 cm |
| Šířka | 1190 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913890413 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
Umyvadlová výpust 5/4", zátka s uchem, nerez 151.119.0
expedice do 7 dnů70 Kč
Při platbě předem pouze 66 Kč
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat
YUKON dvojumyvadlo, litý mramor, 120x45cm, bílá YU120
expedice do 7 dnů7 534 Kč
Při platbě předem pouze 7 008 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
31 280 Kč
Při platbě předem pouze 29 716 Kč
SLIM keramické dvojumyvadlo, nábytkové, 150x46cm, bílá 1601-150
expedice do 7 dnů22 007 Kč
Při platbě předem pouze 20 472 Kč


