ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AC141 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 141x13,6x51,5 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 136 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-konzole, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955587 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
641 Kč
Při platbě předem pouze 596 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LOREA LED pásek 141cm, 6,8 W, studená bílá LED145 58031
expedice do 7 dnů1 324 Kč
Při platbě předem pouze 1 232 Kč
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, kulatý, chrom SI511
expedice do 7 dnů679 Kč
Při platbě předem pouze 632 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
10 741 Kč
Při platbě předem pouze 9 992 Kč
Mohlo by Vás zajímat


