ODETTA umyvadlová skříňka 118x50x43,5cm, dub Alabama DT120-2222
ODETTA umyvadlová skříňka 118x50x43,5cm, dub Alabama DT120-2222
- Lišta mezi zásuvkami v bílé barvě (možno vyměnit za jinou barvu - k dokoupení).
- Možnost výběru DTDL nebo Rockstone desky pro umyvadlo na postavení.
- Při instalaci keramického umyvadla KARE je nutné použít distanční podložky (součástí balení skříňky) a sifon URBINO s Click Clack výpustí (k dokoupení).
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 118x50x43,5 cm |
| Šířka | 1180 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913921322 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ODETTA podpěrné nohy, výška 265mm, lakovaná ocel, černá mat, 2ks 30314
expedice do 7 dnů1 582 Kč
Při platbě předem pouze 1 472 Kč
Deska DTDL 1190x18x440mm, dub Alabama DT119-2222
expedice do 7 dnů1 651 Kč
Při platbě předem pouze 1 536 Kč
KARE 120 keramické dvojumyvadlo nábytkové 120x46cm, bílá 17120
expedice do 7 dnů9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
9 305 Kč
Při platbě předem pouze 8 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARITA umyvadlová skříňka 120x55x48cm, dub natural LA122
na objednávku43 937 Kč
Při platbě předem pouze 40 872 Kč
25 187 Kč
Při platbě předem pouze 23 613 Kč
43 937 Kč
Při platbě předem pouze 40 872 Kč

