EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 220x50cm, límec L, levé, bílá mat EM220-B2L-L
EMICO dvojumyvadlo, Rockstone, 220x50cm, límec L, levé, bílá mat EM220-B2L-L
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EM220-B2L-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMICO |
| Rozměr | 220x50 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 57.5400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913886737 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Podpěrná konzole 305x160x32mm, pozinkovaná ocel, 1 ks 30386
expedice do 7 dnů185 Kč
Při platbě předem pouze 172 Kč
Mohlo by Vás zajímat
34 640 Kč
Při platbě předem pouze 32 908 Kč
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč
LUCIOLA dvojumyvadlo, litý mramor, 180x48cm, bílá 50184
expedice do 7 dnů11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč


