GINKO vanová baterie do podlahy, černá mat 1101-21B
GINKO vanová baterie do podlahy, černá mat 1101-21B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | GINKO |
| Výška | 1095 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 1080 mm |
| Hmotnost / ks | 10.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913884825 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Podobné zboží
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
29 231 Kč
Při platbě předem pouze 27 192 Kč
40 213 Kč
Při platbě předem pouze 37 761 Kč
LATUS vanová baterie do podlahy, černá mat 1102-10B
expedice do 7 dnů17 621 Kč
Při platbě předem pouze 16 392 Kč
CUBEMIX vanová baterie do podlahy, zlato mat UBC-CM021GB
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč


