SPY vanová baterie na připojení do podlahy, zlato mat PY21/19
SPY vanová baterie na připojení do podlahy, zlato mat PY21/19
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY21/19 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 920 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 790 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935459 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Mohlo by Vás zajímat
ULTRATAP vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021TG
na objednávku48 683 Kč
Při platbě předem pouze 45 715 Kč
ULTRASAN vanová baterie do podlahy, zlato mat UT021VG
na objednávku48 741 Kč
Při platbě předem pouze 45 769 Kč
SEMA vanová baterie do podlahy, chrom ZU420
expedice do 7 dnů10 827 Kč
Při platbě předem pouze 10 072 Kč
LATUS vanová baterie do podlahy, chrom 1102-10
expedice do 7 dnů14 267 Kč
Při platbě předem pouze 13 272 Kč

