VIENNA vanová baterie do podlahy, chrom VO021
VIENNA vanová baterie do podlahy, chrom VO021
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO021 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 956 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 812 mm |
| Hmotnost / ks | 11.2750 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866746 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
| Tvar baterie | Retro |
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Vega vana 170x70cm panel + zástěna 70 cm, průhledná, černá 550117070X9007017000
expedice do 10 dnů8 715 Kč
Mexen Cubik vana 170x70cm panel + zástěna 90 cm, transparent, chrom 550317070X9509000001
expedice do 10 dnů8 648 Kč
Mexen Cube vana 170x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý fix vzor 550517080X9307007070
expedice do 10 dnů8 437 Kč
Mexen Cube vana 180x80 cm s panelem a zástěnou 70 cm, černý vzor 550518080X9307017077
expedice do 10 dnů9 005 Kč

