FORATA vanová baterie na připojení do podlahy, černá mat FT021/15
FORATA vanová baterie na připojení do podlahy, černá mat FT021/15
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT021/15 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 927 mm |
| Hloubka | 215 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 789 mm |
| Hmotnost / ks | 11.5090 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931420 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Příslušenství
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
na objednávku
Podobné zboží
TURSI vanová baterie do podlahy, černá mat TI021B
na objednávku42 131 Kč
Při platbě předem pouze 39 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
48 117 Kč
Při platbě předem pouze 46 439 Kč
46 775 Kč
Při platbě předem pouze 45 144 Kč
58 265 Kč
Při platbě předem pouze 56 232 Kč
61 619 Kč
Při platbě předem pouze 59 470 Kč

