ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, černá mat UT021B
ULTRAMIX vanová baterie do podlahy, černá mat UT021B
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT021B |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 1269 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Do podlahy |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Výška výtoku | 1062 mm |
| Hmotnost / ks | 8.5300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988110 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
23 383 Kč
Při platbě předem pouze 21 752 Kč
RHAPSODY vanová baterie do podlahy, zlato mat R5018GB
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
42 389 Kč
Při platbě předem pouze 39 432 Kč
ULTRASAN vanová baterie do podlahy, černá mat UT021VB
na objednávku40 647 Kč
Při platbě předem pouze 38 169 Kč

