MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
MARIA dvojumyvadlo, litý mramor, 120x46cm, bez otvoru, bílá MA120-0
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MARIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120x46 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Přepadová souprava |
| Hmotnost / ks | 22.8500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892745 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
AMIA dvojumyvadlová skříňka 119x60x45cm, dub Texas AM120-2020
expedice do 7 dnů19 771 Kč
Při platbě předem pouze 18 392 Kč
1 023 Kč
Při platbě předem pouze 952 Kč
710 Kč
Při platbě předem pouze 660 Kč
Mohlo by Vás zajímat
36 380 Kč
Při platbě předem pouze 34 561 Kč
FLAVIA dvojumyvadlo, litý mramor, 160x50cm, bílá 68164
expedice do 7 dnů9 967 Kč
Při platbě předem pouze 9 272 Kč
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
37 460 Kč
Při platbě předem pouze 35 587 Kč

