ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 200x51,5cm, bílá mat AR200-B2M
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 200x51,5cm, bílá mat AR200-B2M
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR200-B2M |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 200x51,5 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 47.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892127 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 112 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
ARUBA konzole s policí 198,4x40x49 cm, černá mat ARK200
na objednávku17 320 Kč
Při platbě předem pouze 16 112 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 161x51,5cm, bílá AC161
expedice do 7 dnů9 658 Kč
Při platbě předem pouze 8 984 Kč
7 731 Kč
Při platbě předem pouze 7 192 Kč
GODIVA dvojumyvadlo, litý mramor, 119x44cm, bílá GU119
expedice do 7 dnů6 605 Kč
Při platbě předem pouze 6 144 Kč
JUNO dvojumyvadlo, litý mramor, 100x47cm, bílá JU100
expedice do 7 dnů6 871 Kč
Při platbě předem pouze 6 392 Kč


