ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 180x51,5cm, bílá mat AR180-B2M
ARUBA dvojumyvadlo, Rockstone, 180x51,5cm, bílá mat AR180-B2M
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR180-B2M |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ARUBA |
| Rozměr | 180x51,5 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Ostatní | Barevná deska |
| Hmotnost / ks | 42.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913892103 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ano |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
ARUBA konzole s policí 178,4x40x49 cm, černá mat ARK180
na objednávku15 532 Kč
Při platbě předem pouze 14 448 Kč
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
Mohlo by Vás zajímat
29 687 Kč
Při platbě předem pouze 27 616 Kč
40 320 Kč
Při platbě předem pouze 38 304 Kč
ARECA dvojumyvadlo, litý mramor, 141x51,5cm, bílá AC141
na objednávku8 566 Kč
Při platbě předem pouze 7 968 Kč


