EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, bílá lesk EZ101-3030
EZARA umyvadlová skříňka 99,8x52x46cm, bílá lesk EZ101-3030
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 99,8x52x46 cm |
| Šířka | 998 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113802 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
CIRASA deska DTDL 101x1,8x46,5cm, bílá lesk CR101-3030
expedice do 7 dnů1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
748 Kč
Při platbě předem pouze 696 Kč

