NIRONA umyvadlová skříňka 95x51,5x43 cm, dub Sherwood NR100-1515
NIRONA umyvadlová skříňka 95x51,5x43 cm, dub Sherwood NR100-1515
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR100-1515 |
Dostupnost:
na objednávku
- Místo umyvadla lze použít Rockstone desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIRONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 95x51,5x43 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868863 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
Příslušenství
5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč
expedice do 7 dnů
255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
KARE 100 keramické umyvadlo nábytkové 98x46cm, bílá 17100
expedice do 7 dnů5 409 Kč
Při platbě předem pouze 5 032 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
5 874 Kč
Při platbě předem pouze 5 464 Kč
QUADRADO betonové umyvadlo včetně výpusti, 96x44cm, bílý pískovec AR467
expedice do 7 dnů11 988 Kč
Při platbě předem pouze 11 152 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LARITA umyvadlová skříňka 97x55x48cm, dub natural LA108
na objednávku17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
18 920 Kč
Při platbě předem pouze 17 738 Kč
10 225 Kč
Při platbě předem pouze 9 512 Kč
FILENA umyvadlová skříňka 95x51,5x43cm, černá mat strip FID1210BS
expedice do 7 dnů15 041 Kč
Při platbě předem pouze 13 992 Kč

